TATRANCUP - ZÁVĚREČNÉ TURNAJE
TURNAJ O 11. - 16. MÍSTO
VÝSLEDKY
FK Hořovicko – SK Buštěhrad 2:1 Sokol Hostouň – SKJ Junior Žatec 6:2
FK Brandýs – Boleslav – SK Roudnice 3:3 SK Buštěhrad - SK Roudnice 1:5
SKJ Junior Žatec - FK Brandýs – Boleslav 2:2 FK Hořovicko - Sokol Hostouň 3:2
Sokol Hostouň - SK Buštěhrad 5:2 FK Brandýs – Boleslav – FK Hořovicko 0:4
SK Roudnice - SKJ Junior Žatec 3:0 SK Buštěhrad - SKJ Junior Žatec 1:4
FK Hořovicko - SK Roudnice 3:1 Sokol Hostouň - FK Brandýs – Boleslav 5:0
FK Brandýs – Boleslav - SK Buštěhrad 5:0 SK Roudnice - Sokol Hostouň 1:3
SKJ Junior Žatec - FK Hořovicko 0:8
FINÁLE O 3. MÍSTO
FK Hořovicko – Sokol Hostouň 3:1 SK Roudnice – FK Brandýs – Boleslav 0:1
O 5. MÍSTO
SKJ Junior Žatec – SK Buštěhrad 0:2
TURNAJ O 1. - 10. MÍSTO
Mužstvo SK Roudnice nahradilo těsně před turnajem tým Sokol Libiš, který neměl k dispozici dostatečné množství hráčů.
SKUPINA A
AFK Šeberov – Tatran Rakovník 2:3 LoKo FC Chomutov – SK Roudnice 5:2
Tatran Rakovník - LoKo FC Chomutov 2:4 SK Kladno - AFK Šeberov 3:0
LoKo FC Chomutov - SK Kladno 2:3 SK Roudnice – Tatran Rakovník 2:3
SK Kladno - SK Roudnice 3:1 AFK Šeberov - LoKo FC Chomutov 3:5
SK Roudnice - AFK Šeberov 3:3 Tatran Rakovník - SK Kladno 1:4
TABULKA
1. SK Kladno 4 0 0 13:4 12
2. AFK LoKo FC Chomutov 3 0 1 16:10 9
3. Tatran Rakovník 2 0 2 9:12 6
4. AFK Olympia Šeberov 0 1 3 8:14 1
5. SK Roudnice 0 1 3 8:14 1
O pořadí na 4. a 5. místě rozhodl dodatečný penaltový rozstřel: SK Roudnice – AFK Olympia Šeberov 1:2
SKUPINA B
SK Slaný – TJ Straky 0:3 FK Kohouti Rokycany - FK Admira Praha 2:1
TJ Straky - FK Kohouti Rokycany 0:3 SK Hostivař - SK Slaný 1:1
FK Kohouti Rokycany - SK Hostivař 0:1 FK Admira Praha - TJ Straky 1:4
SK Hostivař - FK Admira Praha 1:2 SK Slaný - FK Kohouti Rokycany 1:4
FK Admira Praha - SK Slaný 4:0 TJ Straky - SK Hostivař 3:3
TABULKA
1. FK Kohouti Rokycany 3 0 1 9:3 9
2. TJ Straky 2 1 1 10:7 7
3. FK Admira Praha 2 0 2 8:7 6
4. SK Hostivař 1 2 1 6:7 5
5. SK Slaný 0 1 3 2:12 1
ZÁPAS O 9. MÍSTO
SK Slaný – SK Roudnice 2:1
ZÁPASY O 5. – 8. MÍSTO
Tatran Rakovník - SK Hostivař 0:6
AFK Šeberov - FK Admira Praha 1:2
ZÁPAS O 7. MÍSTO
Tatran Rakovník - AFK Šeberov 2:1
ZÁPAS O 5. MÍSTO
SK Hostivař - FK Admira Praha 3:2
ZÁPASY O 1. – 4. MÍSTO
SK Kladno – TJ Straky 1:3
LoKo FC Chomutov – FK Kohouti Rokycany 1:3
ZÁPAS O 3. MÍSTO
LoKo FC Chomutov - SK Kladno 3:2
FINÁLE
FK Kohouti Rokycany - TJ Straky 3:2
TATRANCUP II – KONEČNÉ POŘADÍ
1. FK KOHOUTI ROKYCANY
2. TJ STRAKY
3. AFK LOKO FC CHOMUTOV
4. SK KLADNO
5. SK HOSTIVAŘ
6. FK ADMIRA PRAHA
7. TATRAN RAKOVNÍK
8. AFK OLYMPIA ŠEBEROV
9. SK SLANÝ
10. FK HOŘOVICKO
11. SOKOL HOSTOUŇ
12. FK BRANDÝS – BOLESLAV
13. SK ROUDNICE
14. SKJ JUNIOR ŽATEC
15. SK BUŠTĚHRAD
16. SOKOL LIBIŠ
NOVÉ FOTKY - NOVÉ FOTKY
Více fotografií z rokycanského turnaje naleznete:
FOTOGRAFIE Z RAKOVNICKÉHO TURNAJE:
vajshajtlova.rajce.idnes.cz/SK_Slany_05_Tatrancap_Rakovnik_28.4.2013